Annie has an income of $180 an hour. Popcorn costs $6 a bag, and costs $4 a six-pack cola xc2xa0a. Draw a graph of Anniexc2x92s budget line with six-pack of cola on the x-axis, and popcorn on the y-axis.title

Compare
Category:

50

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.